Ez lenne a rész ahol jöhetne a szöveg, hogy „Ti megálmodjátok a party-t, én pedig megvalósítom nektek! Higgyétek el, jó buli lesz!”… bla, bla, bla… Ilyet lehet, hogy már sok helyen olvastál. De a lényeg nem is ez, hanem a kölcsönös szimpátia.
Ha eddig eljutottál, az lehet, hogy nem véletlen. Engedd, hogy az érzéseid vezessenek és csak akkor keress meg, ha el tudod képzelni, hogy én vagyok a DJ a lagzitokon! A többi már csak részletkérdés.
Hiszem, hogy akinek a nagy napján én kell legyek a hangulatfelelős, ott én is leszek. A tapasztalat, a technikai háttér, a barátságos személyiség adott. Apropó, tényleg gondolj rám úgy, mint egy barátra, aki gondoskodik róla, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát az esküvői bulidon.
Nos, mit gondolsz?
Már tinédzserként beszippantott a lemezlovasok világa! 12 évesen az
általános iskolában, láttam előszőr DJ-t, aki a magnókazettáival
hatalmas bulit csapott. Három évvel később már én szolgáltattam a zenét
1000 ember előtt!
A hétköznapokban értékesítőként dolgozom, az
itt megszerzett tapasztalat segít abban, hogy sokat tanuljak az
emberekről, hogy megtanuljak odafigyelni rájuk, az igényeikre. Ezeknek a
tapasztalatoknak óriási hasznát veszem az esküvőkön is. Hétvégente a
lagzikon válogatom a legjobb muzsikákat. Mindig a DJ pult mögött érzem
magam a legjobban. Amikor ott vagyok, az olyan, mintha hazaérnék.
Köszönjük szépen a fergeteges bulit!!!
A hibátlan hangosítást, a szuper zenéket és a kreatív megoldásokat! 😊❤️👏
Jolcsi és Ádám, Ötvöskónyi Mocz és Társa esküvő és rendezvényterem, 2023.06.24.
schveiger:
Megkezdődött az év! Dóra és Sándor megtiszteltetés volt számomra, hogy én lehettem a lakodalmatok hangulat felelőse.
Sok boldogságot kívánok nektek!☺️
Dóra:
Nagyon szépen köszönjük! ☺️ Szuper hangulatot teremtettél, bátran ajánlunk mindenkinek! 😉💃🏼🕺
Dóra és Sándor, Dombóvár Fregatt Bistro, 2022.03.12.
Szia!
Most hogy visszatértem a való világba, szeretnénk megköszönni, hogy a Mi nagy napunk része voltál, és nem kicsit megkönnyítetted a dolgunk! Bár a buli nem volt hajnalig tartó, de mindenki nagyon élvezte ☺️
Szóval, nagyon örülök, hogy Téged választottunk ☺️
Ui: valójában fogalmam sincs, hogy mi hogyan és mikor történt azon az estén, olyan felhők feletti állapotban voltam!
(szárazjeges füstgép)
Üdv: Judit
Judit és Roland, Orfű Rácz tanya, 2023. 08.11.
Kedves Tamás!
Köszönjük szépen a fergeteges hangulatot, remek buli volt! 😍
Örülünk, hogy téged választottunk, minden szempontból elégedettek voltunk!
Önállóan, kérdés nélkül megoldottál mindent, nem zavarva a keszülődésünket!
Pluszban vállaltad a polgári szertartásunk kihangosítását, ugyanazon az áron!
Fénytechnikát és buborékgújót is hoztál magaddal, hogy mégjobb legyen a hangulat!
Plusz szolgáltatásként szárazjeges füstgépet is biztosítottál!
Egyszóval ķöszönjük! 🥰
Válasszátok Tamást, nem fogtok csalódni! ☺
Mirella és Zsolt, Felsőmocsolád Bánó Mária Kastélyszálló, 2023.05.06.
Kedves Tamás !
Nagyon köszönjük a csodálatos estét amit nagyon profi módon hangulatossá varázsoltál. Kicsit nehezen indult de hála a jó zenéknek beindult és fergeteges volt amíg ki nem fulladt a násznép.
Sok-sok bulit és jó egészséget hozzá!
Üdv : Andi és Frankie
Andi és Frankie, Szenta Török Lovastanya, 2023.06.09.
2020. tavaszán ismertem meg Tomit, munkatársam volt.
Párommal akkoriban kezdtük el szervezni az esküvőnket, Tomi mellékesen megjegyezte, ha Dj-re van szükségünk, számíthatunk rá.
Majd teltek a hetek és felhívtam, hogy na, most akkor itt az idő. Első lépésként kérte, hogy messengeren videóhívásban beszéljünk a mi elképzelésünkről.
Nagyon jó volt, hogy nem azt mondta, hogy ez van, ezt tudom adni, hanem a mi véleményünk volt számára fontos. Nagyon hamar közös nevezőre jutottunk és már csak a nagy napot vártuk. Nem volt nagy lagzi, összesen 28-an voltunk, de amilyen buli ott kerekedett, soha nem felejtjük.
A buliban még a felszolgálók is fantasztikusan érezték magukat és azt mondták, hogy náluk ilyen jó zenés party még nem volt.
Tomi nagyon figyelt arra, hogy tényleg a megbeszélt zenék menjenek, viszont a gyermekeinknek is tudott kedvezni. Én személy szerint este kb 7 órától hajnalig táncoltam és csak élveztem, hogy ez a mi napunk ❤️
Ha színvonalas és tényleg bulis lagzira vágysz, tiszta szívből ajánljuk Tomit.🤗 Tudom, hogy nekünk lesz még közös bulink🤗🤗
Erika és Balázs, Győrújbarát Levente Vendéglő, 2020.09.19.
Kb. 65-70 fős esküvőnkre kértünk fel és bár nem volt kimondottan könnyű dolgod, mert rövid időn belül kellett összeraknod az elmondásunk alapján , hogy körülbelül mit is szeretnénk. - Ráadásul viszonylag élterő zenei ízlésünk is van a férjemmel.- 😅
Röviden azzal tudom tökéletesen elmondani milyen is volt az este hála neked, hogy azóta is (és gyanítom életünk végéig ez lesz) kérlelnek a barátaink, hogy tartsunk még egy esküvőt, mert ők életükben ilyen jó bulin sem voltak nem, hogy ilyen jó esküvőn. 😁🙏 Szóval nagyon hálásak vagyunk és mindenkinek csak ajánlani tudunk és fogunk is Téged! További sok-sok sikeres esküvőt! 😊
Kati és Milán
Kati és Milán Kiskorpád Villa Curpad Lakodalmasház és Rendezvényudvar 2022.04.30.
Kedves Tamás!
Még egyszer köszönjük a tegnapi napot, igazán jó buli volt és mindig a hatása alatt vagyunk. Igyekszünk most pihenni. Hálával a szívünkben és boldogan fogunk visszagondolni erre a napra az biztos. Köszönjük hogy a részese voltál és ilyen szuper volt a buli.
Számíthatsz megkeresésre a hely tulajától, tetszett neki a zene😉
Jó pihenést!
Anna és Ádám
Anna és Ádám, Mozsgó Ebner Pincészet 2024.06.08.
Árak
Ha hiszed, ha nem, az esküvői DJ szolgáltatást FIX összegért vállalom.
Természetesen mindig számlával és szerződéssel dolgozom, illetve éves MAHASZ jogdíj befizetéssel rendelkezem.
Nincsenek csomagok
Nincsenek felárak
Nincs időkorlát
Nincs túlóradíj
Amit kapsz:
Évtizedes tapasztalatot
Profi hangtechnikát
Káprázatos fényeket
Odafigyelést, türelmet és alázatos hozzáállást
Korlátlan bulizást
Ceremóniahangosítást (ha aznap és ugyanott van)
ZENÉT!!!
Kapcsolat
Amennyiben szeretnél több információt, kérlek töltsd ki az alábbi mezőket és a lehető leghamarabb kapcsolatba lépek veled: