Ez lenne a rész ahol jöhetne a szöveg, hogy „Ti megálmodjátok a party-t, én pedig megvalósítom nektek! Higgyétek el, jó buli lesz!”… bla, bla, bla… Ilyet lehet, hogy már sok helyen olvastál. De a lényeg nem is ez, hanem a kölcsönös szimpátia.
Ha eddig eljutottál, az lehet, hogy nem véletlen. Engedd, hogy az érzéseid vezessenek és csak akkor keress meg, ha el tudod képzelni, hogy én vagyok a DJ a lagzitokon! A többi már csak részletkérdés.
Hiszem, hogy akinek a nagy napján én kell legyek a hangulatfelelős, ott én is leszek. A tapasztalat, a technikai háttér, a barátságos személyiség adott. Apropó, tényleg gondolj rám úgy, mint egy barátra, aki gondoskodik róla, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát az esküvői bulidon.
Nos, mit gondolsz?
Már tinédzserként beszippantott a lemezlovasok világa! 12 évesen az
általános iskolában, láttam előszőr DJ-t, aki a magnókazettáival
hatalmas bulit csapott. Három évvel később már én szolgáltattam a zenét
1000 ember előtt!
A hétköznapokban értékesítőként dolgozom, az
itt megszerzett tapasztalat segít abban, hogy sokat tanuljak az
emberekről, hogy megtanuljak odafigyelni rájuk, az igényeikre. Ezeknek a
tapasztalatoknak óriási hasznát veszem az esküvőkön is. Hétvégente a
lagzikon válogatom a legjobb muzsikákat. Mindig a DJ pult mögött érzem
magam a legjobban. Amikor ott vagyok, az olyan, mintha hazaérnék.
Felejthetetlen esküvőnk, lagzink volt!!!! Hála Neked!!!! Ez a reggelig tartó buli… A hangtechnika… A fények.. Emberileg.. Minden, de minden IS tökéletes volt!!! A
zenei kívánságokat válogatás nélkül teljesítő kézműves DjSchveiger a legjobb választás minden szempontból!! Köszönjük, hogy együtt ünnepeltünk!! Köszönjük a profi bulit!! Szeptemberben találkozunk ☝️🤠🎉🍾 Roland Horvath Orsi Träger
Orsi és Roli Nemesvita Matild Country Hotel 2022.06.11.
Soksoksokcsillagos 5!!!! Nagyon szépen #köszönjükszépen az egész estés "muzsikát" Schveiger !!! SchveigerTamás!!! Minden úgy volt, ahogy elképzeltük és szerettük volna!!!! 🤗🙃🎧😁🤩😍☝️
Betti és Laci Budapest Baross Kisvendéglő 2022.09.17
Szia!
Most hogy visszatértem a való világba, szeretnénk megköszönni, hogy a Mi nagy napunk része voltál, és nem kicsit megkönnyítetted a dolgunk! Bár a buli nem volt hajnalig tartó, de mindenki nagyon élvezte ☺️
Szóval, nagyon örülök, hogy Téged választottunk ☺️
Ui: valójában fogalmam sincs, hogy mi hogyan és mikor történt azon az estén, olyan felhők feletti állapotban voltam!
(szárazjeges füstgép)
Üdv: Judit
Judit és Roland, Orfű Rácz tanya, 2023. 08.11.
Köszönjük, hogy hozzájárultál ahhoz, hogy nagyon jól sikerült a lagzink. Minden a megbeszéltek alapján történt. A polgári szertartás lebonyolításában is kiválóan közreműködtél, ami a dalokat és a hangosítást illeti.
Szuper hangulatot teremtettél a buli alatt. A násznép folyamatosan táncolt, változatosak voltak a zenék, mindenki talált kedvére valót és jól érezte magát. Az éttermi buli után pedig a házunknál gondoskodtál a jó hangulatról.
Mindenkinek csak ajánlani tudunk. 🙂
Brigi és Zoli, Dombóvár Fregatt Bistro, 2021. 07.17.
Köszönünk mindent Tomi!☺️
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a sok segítséget és türelmet! Szuperek voltak a zenék, fények és minden kiegészítő. Az instax és buborékfújó gép csak hab a tortán.😀💃🕺
Dóri és Krisztián, Szekszárd Bodri Pincészet, 2023.07.02.
Kedves Tomiii!😊
Nagyon köszönjük a rengeteg melót,amit az estébe fektettél. 🙂
Tudom,hogy nem volt egyszerű,mert a teremben nagyon meleg volt és mindenki ki kivánkozott.
El kell mondanom ,hogy folyamatosan kapjuk a visszajelzéseket ,hogy milyen jól érezték magukat és,hogy milyen szuper volt minden.😊
Ezer köszönet!🤗🤗🤗
Piroska és Sándor, Hajmás Zselicvölgy szabadidőfarm, 2023.07.15.
Kedves Tamás Schveiger! A legnagyobb pozitív csalódás voltál az este folyamán! Az egész családtól fogadd őszinte köszönetet a fergeteges hangulatért! A legnagyobb profizmussal csináltad végig a legjobb zenékkel, fel tudtad mérni mire is van igazán szükség. Ettől leszel profi!
Kedves esküvőre készülök! Teljes mértékben elég lett volna a Tamás egész estére sőt…..
amennyiben hezitálsz hidd el tapasztalatból írom a legjobb választás lesz, ha egy ütős emlékezetes estét szeretnél!
Tamás mindenképp jössz a keresztelőre az már fix!
Nelli és Gergő, Pécs Kikelet étterem és kávézó, 2023.05.26.
2020. tavaszán ismertem meg Tomit, munkatársam volt.
Párommal akkoriban kezdtük el szervezni az esküvőnket, Tomi mellékesen megjegyezte, ha Dj-re van szükségünk, számíthatunk rá.
Majd teltek a hetek és felhívtam, hogy na, most akkor itt az idő. Első lépésként kérte, hogy messengeren videóhívásban beszéljünk a mi elképzelésünkről.
Nagyon jó volt, hogy nem azt mondta, hogy ez van, ezt tudom adni, hanem a mi véleményünk volt számára fontos. Nagyon hamar közös nevezőre jutottunk és már csak a nagy napot vártuk. Nem volt nagy lagzi, összesen 28-an voltunk, de amilyen buli ott kerekedett, soha nem felejtjük.
A buliban még a felszolgálók is fantasztikusan érezték magukat és azt mondták, hogy náluk ilyen jó zenés party még nem volt.
Tomi nagyon figyelt arra, hogy tényleg a megbeszélt zenék menjenek, viszont a gyermekeinknek is tudott kedvezni. Én személy szerint este kb 7 órától hajnalig táncoltam és csak élveztem, hogy ez a mi napunk ❤️
Ha színvonalas és tényleg bulis lagzira vágysz, tiszta szívből ajánljuk Tomit.🤗 Tudom, hogy nekünk lesz még közös bulink🤗🤗
Erika és Balázs, Győrújbarát Levente Vendéglő, 2020.09.19.
Árak
Ha hiszed, ha nem, az esküvői DJ szolgáltatást FIX összegért vállalom.
Természetesen mindig számlával és szerződéssel dolgozom, illetve éves MAHASZ jogdíj befizetéssel rendelkezem.
Nincsenek csomagok
Nincsenek felárak
Nincs időkorlát
Nincs túlóradíj
Amit kapsz:
Évtizedes tapasztalatot
Profi hangtechnikát
Káprázatos fényeket
Odafigyelést, türelmet és alázatos hozzáállást
Korlátlan bulizást
Ceremóniahangosítást (ha aznap és ugyanott van)
ZENÉT!!!
Kapcsolat
Amennyiben szeretnél több információt, kérlek töltsd ki az alábbi mezőket és a lehető leghamarabb kapcsolatba lépek veled: